2 góly zachránily Barçu- 2 Goal saved Barça

17. february 2013 at 13:55 | Níca H. |  španělský fotbal

Včerejší fotbal, bych zhodnotila celkem neutrálně. Hra byla taková, smím-li říct nudná a plná promarněných šancí. Hned v prvním poločase přišel gól ze strany Granady a Barça do konce prvního poločasu nevyrovnala. Brankář Granady chytal celkem dobře, ale přesto podlehl pětadvacetiletému Argentinci L. Messimu. Ten v 50. minutě střělil vyrovnávající gól. V druhém poločase to byla lepší podívaná, avšak stále spousta šancí, které mohly skončit proměnou výsledku. Smím-li zmínit například Pedra nebo Daniho Alvese. Ačkoliv nejsem odbroník na fotbal jsem toho názoru, že při zápase výrazně chyběl Xavi Hernández, Iniesta a David Villa. Pokud se podíváme na konečný ortel zápasu (Barcelona vyhrála 2:1) podepsalo se to celkem znatelně. Oba dva madridské kluby jsou prozatím za Barçou. Athletico Madrid na ni ztrácí 12 bodů a Real Madrid dokonce 16, takže je zatím v dobrém vedení, přesto je však potřeba honit každou výhru. Uvidíme, jak dopadne dnešní zápas Realu Madrid s Rayo Vallecano.

Góly: 26' Ighalo O. J (Granada)
50' L. Messi (FC Barcelona)
73' L. Messi (FC Barcelona)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Yesterday football, I would valorize altogether neutral. Game wa, If I could say boring and full of wasted chances.
Immediately in first half-time camed goal from side of Granada and Barça didn't coped at halftime. Goalkeeper of Granada catched good, but even it in second halftime twenty-five years old argentian L. Messi took goal in 50. minute. In second halftime it was better for looking, but still with a lot of wasted chances, which could changed result. If I could I would mention Pedro or Dani Alves. Even I'm not expert of football I'm of the opinion, that in this match Barça missed Xavi Hernández, Iniesta (He comed in second halftime) or David Villa. If we'll look at the final result (Barça won 2:1) It has written total noticeably. Both of Madrid'S teams are behind Barça. Athletico Madrid lost for Barcelona 12 points and Real Madrid actually 16, so it's in good leadership, but still It's better to try win every match. We'll see how will end match of Real Madrid with Rayo Vallencano.

Goals: 26' Ighalo O. J (Granada)

(Source of pictures is official Facebook page of FC Barcelona)