Neymar se oficiálně upsal Barceloně

26. may 2013 at 16:50 | Níca H. |  Novinky
Celý večerejšek jsem proseděla u Facebooku a sledovala dění kolem Neymara. Jednadvacetiletý útočník brazilského Santosu, za který dnes odehraje svůj poslední zápas, měl na vybranou ze dvou španělských velkoklubů. Real Madrid nebo Barcelona, sám Neymar vyjádřil svou radost z pranice těchto dvou klubů. Pro první půlku je Neymar pouhou hvězdičkou, která nemá na to, hrát v Evropě a pro druhou nadaný hráč se slibnou budoucností. Real Madrid Neymarovi nabídl vyšší plat a Santosu i větší kupní cenu. Brazilec však dokázal, že nehraje fotbal pro peníze a rozhodl se pro katalánský klub, kde hraje jeho velký vzor Lionel Messi, držitel čtyř zlatých míčů.
Brazilský útočník by měl údajně v pondělí podepsat smlouvu na pět let. Původně se měl zjistit jeho přestup právě v pondělí, ale Neymar to nevydržel a svěřil se na Twitteru a Instagramu. Tak či onak uvidíme, jak se mu povede. Neymar měl v Brazílii smlouvu platnou ještě rok, avšak klub už vzdal boj o to udržet si hvězdičku, která touží po rozletu. ,,Nemůžu tu zůstat, musím do Evropy, tady se nijak nerozvinu" přiznal jednomu ze svých spoluhráčů. Jediné, co mi na tom vadí je, že tím vytlačí úplně Villu, který moc nehrál. Častěji hrál Alexis, který není na stejné hráčské úrovni jako on, teď Villu vytlačí úplně. Pro mě jediná chybička.
Neymare budeme se těšit na to, co nám v budoucnu předvedeš a budeme doufat, že nás nezklameš a ukážeš vše, co máš uvnitř sebe.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement