Gracias señor Raúl.

23. august 2013 at 18:49 | Níca H. |  Diar
Je 22:30 ve čtvrtek večer, náhle celý stadion utichne a pohled se zastaví na jednom a jediném člověku. Na Seňoru Raúlovi. Na legendě moderního fotbalu, na legendě Realu Madrid. Šestatřicetiletý Raúl je doma a na prsou se skví jeho milovaný znak španělského celku. Fanoušci šílí, zápas proti Al Saddu, ve kterém hraje Raúl Gonzalez je na rozloučenou.
Ještě než začalo utkání udělal Iker, pěkné gesto. Vrátil Raúlovi kapitánskou pásku, kterou hrdě nosil od roku 2003 až do jeho odchodu, kdy odešel do Schalke 04 ( Mourinho, už s ním hold nepočítal). Začátek zápasu byl svižný, avšak Real ne a ne dát gól. Raúlovi se jedna střela nevydařila, druhá nahrávka taky ne, ale pak najednou. Raúl dal gól a ukázal všem, že stále umí. Kdo by se divil, když jen v La Lize celkově nasázel dvě stě dvacet gólů a v Lize Mistrů šedesát šest.
Při poločase vrátil Raúl svůj dres Ronaldovi a oblékl trikot katarského klubu se kterým obhájil titul. Druhý gól dala nová posila Realu Madrid Isco, opět krásnou hlavičkou dostal míč do sítě a přihlížející nestačili tleskat. Kolik těch gólů nakonec bylo? Pět. Dalšími střelci byli: Jesé Rodriguez a Karim Benzema, o kterého se údajně zajímá Arsenal. V druhém poločase mě mrzela jedna věc. Místo Ikera nastoupil v bráně Diego Lopez, ten ze kterého José Mourinho udělal jedničku brankářů. Čekala jsem, že když právě Iker hrál v období Galacticos, odchytá i celý zápas. Bohužel.
Zápas byl úžasný, vzpomínkový a hlavně fanoušci dokázali, že Raúl je stále ten, kterého všichni obdivují a milují. Zapsal se do fotbalové historie stejně tak, jako například Zinedine Zidan. Francouz momentálně zastává funkci asistenta trenéra, Carla Ancelottiho.
Na završení mám pro Vás ještě jednu třešničku na dort. Raúl Gonzalez Blanco, se chystá ukončit příští rok kariéru a udělat si trenérský kurz, takže kdoví, kdo bude jednou trénovat Madrid :)
Seňore Raúle, děkujeme ti za všechno, co jsi pro klub udělal. Pro nás budeš vždycky Pan Kapitán. Milujeme tě ♥ ♥