Pohár České pošty. Hradec Králové - Dvůr Králové 7:0

22. august 2013 at 21:03 | Níca H. |  Novinky
Konečně, konečně jsem mohla shlédnout zápas ve kterém padlo sedm gólů, které nebyly inkasované do naší branky, ale do soupeřovi. Možná šlo jen o lehkého soupeře, to však nic nekazí na mojí náladě i radosti. Takový pocit jsem měla naposledy, když Hradec Králové vyhrál proti Slavii a to je přes půl roku zpátky.
Počasí se vydařilo, ačkoliv se zdálo, že bude pršet, nepršelo a na všechny čekal pěkný zápas, který Votroci proměnili hned v první minutě (Schwarz). Po souboji střílel na polo prázdnou branku a ve čtvrté minutě přišel gól Šislera. Ten ale byl! Přímý rohový kop z vápna, který se zatočil a rovnu do sítě.
Další, co si diváci mohli vychutnat byl fanoušek "Paštika", ten vběhl na hřiště a ne jednoho z přihlížejících pobavil. V samém závěru zápasu se Votroci dočkali sedmého gólu, který měl na svědomí Zec Asim a Hradec po pěkném výkonu postoupil do dalšího kola Poháru České pošty, kde se utká s Baumitem Jablonec.
Snad se Votrokům zadaří i v příštím, tentokrát druhligovém zápase proti Budějvicím a potěší tím všechny, co při nich stoí v dobrém i zlém, protože tak to ve fotbale má být.

Sestavy: Tj Dvůr Králové nad Dvorem: Ulrych - Picha, Macek (80. Rejl),Kruliš (46. Podolník),Volf- Kilevník,Fejk,Daněk,Klazar ( 60.Marks),Řežábek - Černík
FC Hradec Králové: Koubek - Plašil,Rolko,Šisler,Poděbradský - Malinský (60.Zec),Janoušek,Kučera,Schwarz,Zelený (Halilović) - Vaněček (46. Voltr)

Góly: Schwarz (1'), Šisler (4'), Malinský (20'), Kučera (26'), Vaněček (42'), Rolko (45'), Zec (89')


Galerie:

FOTO BY: Hany
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement