Iker Casillas opět dokázal neuvěřitelnou formu

3. october 2013 at 15:04 | Níca H. |  Novinky
Včera Iker při druhém zápase ligy mistrů proti Kodani opět dokázal, že má stále skvělou formu. Casillas nastoupil po druhé do oficiálního zápasu od doby, kdy byl zraněn vlastním obráncem Arbeloou. Při prvním nástupu po 238 dnech, měl bohužel nejspíše smolný den a po 15 minutách měl nepříjemný střet s dalším obráncem, Sergiem Rámosem. Iker si odnesl pochroumané žebro a musel být vystřídán Diego Lopezem.
Včera všemu bylo jinak, plný odhodlání, aby jeho milovaný klub vyhrál si nenechal inkasovat ani jediný gól. Tím také dokázal, že ačkoliv někteří tvrdí, jak žije minulostí, není to zase tak pravda. "Je to dlouhá doba, co jsem naposledy hrál na Bernabéu oficiální zápas. Jsem hrdý na to, že nosím tento dres.Když tak dlouho nehrajete, honí se vám hlavou spousta věcí, ale mým snem je hrát za Madrid, dokud mi to mysl a tělo dovolí. Real Madrid je nejlepší klub na světě. Chci hrát fotbal za Real Madrid." prohlásil Casillas po zápase.
Real Madrid vyhrál 4-0 a střelci byli 2x Cristiano Ronaldo a 2x Ángel Di Maria. Real je prozatím leadrem své skupiny. Carlo přislíbil, že Iker odchytá celou sezonu Ligy Mistrů, takže se rozhodně máme na co těšit. :)
#VamosIker

Ikerovy 3 skvělé zákroky:
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement