Jak já vidím introvertního Messiho.

6. october 2013 at 20:36 | Níca H. |  Diar
Téma týdne jsou "Introverti" a první, co mě při tomto slově napadne je právě Leo Messi.
Malý chlapec, který je trochu plachý a stydlivý se pomalu stává dravou šelmou. Alespoň tak to popisují jeho bývalí spoluhráči, nebo třeba i Pep Guardiola. Nedávno jsem na nějaké stránce četla zajímavý článeček. Pojednával o tom, jak Leo občas neumí udržet emoce, když se něco nevydaří, vzteká se jako malé dítě. Když byl v týmu ještě Zlatan Ibrahimovič, tak i jeho údajně vyštval. Pokaždé se slovy, že v Barceloně hrát nemusí a samozřejmě Katalánci si svého klenotu vážili a snažili se udělat, to, co mu na očích viděli. Podobná aféra se měla odehrát po odchodu Tita Vilanovi. Argentinec chtěl zuby nehty v klubu Tata Martina, a tak Tata dostal. Nikdo však neví, jestli je to vůbec pravda. Jsou to jen nepodložené fakty a pravdu ví jen on.
Podle mě má Messi doopravdy duši dítěte. Vystrašeného dítěte, které celý svůj život zasvětilo fotbalu. Několikrát dokázal týmu pomoci, několikrát dokázal, jak dobré srdce doopravdy má. Neznám ho osobně a tak ho soudit nemůžu, ovšem, co jsem četla je Lionel introvert. Často uzavřený do sebe, žijící v takovém svém světě. Myslím si, že to není špatná vlastnost, nesmí se to však přehánět. :)
Já si Messiho nesmírně vážím, i když o něm čtu hnusné věci. Možná je takvý, možná ne. Pro mě je to úžasný člověk, který si zasluhuje respekt stejně jako Cristiano nebo Zlatan. Nikdo by ho neměl soudit. Ani fanoušci Realu Madrid. Měli by si uvědomit, co vlastně dokázal. Já všechny nabádám k jednmu jistému pravidlu ,,Nemusíš toho hráče milovat, ale měl bys jej respektovat." :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement