Wilshere nechce v reprezentaci "ne-angličany"

10. october 2013 at 15:28 | Níca H. |  Novinky
Hráč londýnského Arsenalu, Jack Wilshere nechce v anglické reprezentaci hráče, kteří se narodili jinde než v Anglii. Toto prohlášení mělo být nejspíše mířeno na talent Manchesteru United, Adnana Januzaje. Ten by dále mohl reprezentovat Albánii, Srbsko, Kosovo, Belgii nebo Turecko. Januzaj se narodil v Belgii, ze které v šestnácti letech odešel, právě do Anglie. ,,Kdybych pět let žil ve Španělsku, taky bych hned nechtěl hrát za španělský národní tým"
Pokud Adnan Januzaj vydrží hrát v Anglii ještě několik let, mohl by za reprezentaci nastoupit už v roce 2018. Proti tomu se opět nechal Wilshere citovat (serverem www.soccerway.com) ,,Za Anglii by měli hrát jen Angličané. Jestliže tady žijete pět let, ještě to z Vás nedělá Angličana. Kdybych já odešel do Španělska, nebudu přece po pěti letech hrát za Španělsko"
Jednadvacetiletý fotbalista by i na lavičce upřednostnil anglického rodáka, avšak sám naproti tomu připustil, že bývalí trenér, Ital Fabio Capello odvedl výbornou práci a moc mu v reprezentační kariéře pomohl.
Zdá se, že Adnan to nebude mít s Wilsherem vůbec lehké. Zároveň já si myslím, že hrdost je dobrá, avšak i hráči z ciziny by měli mít možnost hrát za národní tým země, kde třeba přes těch pět let hraje. Možná je to čistě můj názor, ale já si myslím, že Januzaj by tu šanci měl dostat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Fanda Fanda | 10. october 2013 at 15:56 | React

Wilshere má pravdu... Šanci na co ? Ať si táhne hájit zem kterou má.. To jako bys unzala kdyby Čech chtěl chytat místo za nás za Anglii ? Ne v pořádku to není, ať si hraje třeba za albánii ale neser ho do Anglický repre.. Fuj !

2 nicahernandez nicahernandez | 10. october 2013 at 16:08 | React

[1]: Pokud dokáže, že tu zemi miluje, tak by určitě šanci mít měl. Jen by musel dokázat, že by pro ten tým udělal vše :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement